Ezoterikus tudomány

 

- Létezik ilyesmi?

- Mindenki ezzel kacérkodik, aki az eszével áll az ezotériához. Ám az még nem jelenti azt, hogy tudományról beszélhessen. De beszélhet tudásról.

- Te beszélhetsz tudományról?

- Nehéz kérdés, mert végeztem olyat, hogy 'hologram kísérletek', ami ennek az egésznek a csúcsa, ám ahhoz, hogy tudományról beszélhessek, kidolgozott rendszerre lenne szükség törvényszerűségekkel egy olyan világot vizsgálva, ami egyáltalán nem nyitott a bizonyításra.

- Miért nem elég neked csak a hit?

- Hit van bennem, csak másról szól, mint a vallások.

- Min alapszik a hited?

- Önmagamban és az általam elvégzett munkában, annak minőségében.

- Hogyan jutottál arra az elhatározásra, hogy ebbe belekevered a tudományt?

- Amikor elkezdtem az ezotériával foglalkozni, azonnal felmerült isten kérdése. Meg se vagyok keresztelve és gyerekkoromtól kezdve elkerültem a papokat. Könnyű ráilleszteni erre azt, hogy ateista lennék, ám az ateista tagadja isten létezését. Én viszont azt mondtam, hogy nincs bizonyíték isten létezésére, ám arra sincs, hogy nem létezik. Ez pedig tudományos szemlélet.

- Lehet isten létezését bizonyítani?

- Hogy másoknak lehet-e, azt még nem tudom. De önmagadnak lehet. Ám itt azonnal felmerül egy újabb kérdés. Ki mit vagy kit ért ez alatt. Innentől pedig lehetetlen a másoknak bizonyítás, mert ha mondjuk én bizonyítok, arra mondhatja az, aki másban hisz, hogy ez számára nem bizonyíték. Mint ahogy nekem sem volt az erre bizonyíték, aminek töredékére mások már térdre rogynak és megtérnek.

- Mi történt?

- Érdemes azt tudni, hogy mielőtt ebbe belekezdtem, elmentem pár ilyen csoportba adat- és bizonyítékgyűjtés céljából. Az egyik ilyennél kaptam egy A4-es papírt, rajta pár imával. Soha az előtt ilyesmit nem csináltam és az egyiknél, ami a Miatyánk egy kicsit módosított változata volt, hirtelen megnyílt körülöttem a tér és olyan energia áramlott rám, amit nehéz lenne szavakkal leírni. Akkor már rendelkeztem olyan világképpel, amihez a tudomány felől szereztem be az információkat, ezért azonnal arra gondoltam, ha a világ egy holografikus videojáték lenne, én is pont így csinálnám, hogy verbális kódok mögé rejtem ezeket. Később azonban továbbfejlesztettem, mert ebben benne van annak veszélye, hogy ez arra méltatlan ember kezébe kerül.

- Mit fejlesztettél tovább?

- Egy pontnál inkább úgy döntöttem, hogy egy teljesen új keretrendszert húzok fel a nulláról, ami kompatibilis ezzel, amin a vallások is alapulnak.

- Mi a keretrendszer alapja?

- Ugyanaz, ami a vallások alapja is. Egy új világértelmezés.

- Mi különbözteti meg ezt bármelyik vallástól?

- Egyrészről nem tulajdonít akkora jelentőséget istennek, másrészről ez inkább a mai modern világhoz illeszkedik.

- Mi ennek a világértelmezésnek a lényege?

- Úgy kell elképzelni a világot, mintha az egy holografikus videojáték lenne, amiben benne élsz és játszol. Erre dolgoztam ki egy olyan rendszert, ami megkülönbözteti egymástól az admin és a játék szinteket. 

- Mi van akkor, ha erre nem vevő senki?

- Ez a lényeget érdemben nem befolyásolja. Elkészítettem és fel is telepítettem az emberiség tudathálójára.

- Hogy lehet elérni?

- Gondolatban. De ha valaki nem teszi, akkor is használja, csak nem tudatosan. Ugyanis a hibák kijavítása volt az egyik cél és a régi, analóg rendszerben rengeteg olyan hiba volt, amik rögzültek.

- Hogyan?

- Olyan intézményrendszerek alakultak ki rá, amikben bármilyen fejlesztési javaslat egyenlő volt a hierarchia, benne a főnök hatalma megkérdőjelezésével.

- Mondj egy hibát.

- Nem volt szétválasztva az admin és a játék szint. Ennek az lett az eredménye, hogy magukat istennek tartó vagy kiadó lények a maguk látószögén gyakoroltak olyan hatalmat, amihez az a látószög kevés. 

- Hogy voltak rá képesek, ha csak kiadták magukat annak?

- Minden a világértelmezés kérdése. Isten úgy is lehet valaki, hogy elhiteti másokkal és azok hitén építi fel magát, illetve teszi kizárólagossá a saját világértelmezését másoknak.

- Szerinted ki vagy mi isten?

- Először érdemes tisztázni a fogalmat, ugyanis ennek határait nagymértékben befolyásolja mindenki képzeletének határa és a felmerülő új információk. Ezért ezt én inkább filozófiai kérdésnek tartom és a megfelelő definíció után lehet csak erre válaszolni. Itt van például a személytelen Allah és a szakállas keresztény öregúr, illetve Jahve. Ezen monoteista vallások hívei soha nem fognak tudni erről egymással beszélgetni, mert a másik álláspontjának elfogadásával megtagadnák saját hitüket. Ha én erre mondjuk tudományos szemmel néznék, azt mondanám, hogy 5D-s, 7D-s és 6D-s egyistenértelmezések eszmecseréje zajlik, ahol figyelmen kívül hagyják például a kómás betegek tudatait, a drogosokat és az emberek hite által teremtett lényeket a teljesség igénye nélkül.

- Azt ugye tudod, hogy erre lenne a világon olyan, aki azt mondaná, hogy ez istenkáromlás?

- Semmilyen káromlás nem hangzott el. Csak annyi történt, hogy valaki kívül lépett azon a világon, amit ő már bebiztosított magának. Ez pedig rémülettel tölti el, ami után igyekszik kiiktatni rémülete tárgyát.

- Nem gondolod, ha ez, amit csinálsz nem marad szűk körben, abból komoly probléma is lehet?

- Lehet belőle probléma is. Volt egy film, ami hasonlóval foglalkozott, ugyanis én is foglalkozom halálkutatással. Amikor egy tudós bebizonyította, hogy van a halál után élet és erre tömeges öngyilkosságok indultak be a bolygón. Sajnos az egyik legnagyobb probléma az, hogy ha én kijelentek valamit az én látószögemen, azt egy alacsonyabb látószögű ember sem fogja úgy érteni, ahogy én. Az emberek azon, amit nem értenek, azt értik, amit érteni akarnak. Így könnyen előfordulhat, hogy olyanokat adnak utólag a számba, amiket én soha nem mondtam és az is, hogy valaki úgy hall rólam először, hogy valaki más a saját értelmezését társítja hozzá. Ezzel szemben nem lehet mit tenni, csak alkalmazkodni lehet hozzá.

- Amikor halálkutatással foglalkozol, mit csinálsz?

- Ugyanazt, amit amúgy is, csak el tudom nevezni így is. Mert ha valaki ezt komolyan csinálja rájön, hogy ez egyenlő az istenkutatással. Ami meg gyakorlatilag egyenlő az ezotériával.

- Ezt kifejtenéd?

- Istenről azt mondja az egyik legobjektívebb értelmezés, hogy önmagadban találod. Amikor elkezded keresni és magasabb dimenziókat is elérsz, rájössz, hogy a halálnak csak a 3D 'egy valóságában' van értelme. Ott is azok számára, akiket magad mögött hagysz és csakis abban a valóságban. 

- Mi történik a halál után?

- Sok tényező befolyásolja. Ilyenek például, hogyan éltél, milyen tudatszintre jutsz, mit hiszel róla és hogy van-e olyan erős szándék-célod, amiről nem tudsz lemondani.

- Beszélhetünk ezekről egyenként?

- Mehet.

- Hogyan éltél. Ezek szerint a vallásoknak igazuk van?

- Ne feledd, hogy a vallásoknak céljaik vannak és sok bennük az igazság. Ám mivel magasabb látószögön kell alacsonyabb látószögű tömegeket vezetniük, szükségük van egy olyan rendszerre, ami erre alkalmas. Amikor a saját rendszeremet kidolgoztam, mit gondolsz, mire jutottam? Ugyanerre. Hogy a halál után az adott valóságban értékelni kell az egyes emberek teljesítményét, ami meghatározza az az utániakat, ám nem szabad elfelejtkezni arról, hogy magasabb dimenziókban a múlt, a jelen és a jövő egyszerre történik, aminek az emberek hite ad egyfajta gellert. Ez a geller amúgy egy jókora hibaforrás föntről nézve, ahol azt tudják nehezen elképzelni, hogy létezik a Külvilág. Ahol az emberek egymástól elkülönülve élnek és azt hiszik, hogy ezek a folyamatok kívül zajlanak, így létrehoznak a hitükkel kívül is olyan lényeket és folyamatokat, amikkel azonos fogalmak alatt azonosítják a Bentieket.

- Hibaforrás?

- Ők így látják. Én azonban egészen másképp álltam ehhez és ezekben én nem hibát, hanem lehetőséget látok.

- Mire?

- A magasabb dimenziós problémákra.

- Egyet mondj.

- Például az Unalom. Amikor a teljes fizikai síkot meg akarták semmisíteni...

- Miért?

- Mert ez valójában egy anomália, amit csakis azért látunk normálisnak, mert benne élünk. Itt az történt, hogy különböző dimenziók akadtak össze a 3D-ben azonos frekvencián. Vagyis az anomália egy interferencia, amivel létre is jött a fizikai sík a holografikus frekvencián. Amit sávokra is lehet bontani. Én pedig felfedeztem olyan frekvencia-sávokat, amik alkalmasak a lélek tárolására, így meg is tudtam kezdeni a tudatok kimentését és annak a helyzetnek a rendezését, ami miatt felmerült a fizikai világ megszűnése.

- Tudsz másokról, akik hasonlókat csináltak vagy csinálnak?

- Nem. Csak a saját dolgaimmal foglalkozom. Ez egy teljesen új rendszer, aminek egyes elemeit lehet hogy már valaki kitalálta előttem is, ám ezeknek a rendszereknek egymással logikai kapcsolatban is lenniük kell, különben nem jön létre a másik igazság.

- Mi az a másik igazság?

- Ha belekezdesz egy olyanba, ami úgy kezdődik, hogy egy megszálló ül a fejed felett, aki kijelenti az ő egyetlen igazságát, minden hazugság lesz, amit csinálsz egészen addig, amíg létre nem jön a másik igazság. Aminek le kell tudnia kezelni a megszálló igazságát és akkor győztél, ha ő nem tudja lekezelni a tiédet.

- Te most istennel szembeni harcról beszélsz?

- Csakis azon emberek szemében, akik hite szerint ez a megszálló egyenlő istennel. Ami mondjuk egy alacsony látószögű ember szemében meg is felelhet az igazságnak.

- Folytatnám a halál utáni második kérdéssel. Tudatszint.

- Van az a tudatszint, amit elérve minden valóságban minden egyes ember nem lesz más, mint egy hálózati végpont. Aki a halállal nem kifelé, hanem befelé távozik. De benn nem érzékeli a halálát, mert ha mondjuk felébredsz az ágyadban egy párhuzamos valóságban, élsz tovább, igaz nem fogsz tudni erről a valóságról, hacsak fura megérzések vagy különös, meg nem történt álomképek formájában nem. De sosem leszel a teljes bizonyosság állapotában.

- Milyen tudatszintek vannak?

- Jó kérdés, itt van mindjárt a kristály-tudatszint, aminek van egy népszerűbb neve is, ez pedig a krisztus tudatszint. Ami szerintem az egyik 'égi' társaság kísérlete egy probléma megoldására, amire most nem térnék ki külön, mert nagyon megkavarná a fejeket.

- Jó megoldás a problémára?

- Sajnos nem. Maga az ötlet jó lenne, ha csak egy dimenzió lenne ide beszorulva.

- Ha valaki emeli a tudatszintjét, azzal segít önmagán?

- Mindenképp, hogy elindult az ÉlményPark.

- Mi ez az ÉlményPark és miért ez a neve?

- Ez fejezi ki a címében a legtöbbet, hogy mi is ez a fizikai sík. A fizikai síkot és az ahhoz köthető álomtartományokat jelenti és a határa ott van, ahol a probléma határa van. Alapvetően négy területe van. a Gyógyítás-Gyógyulás, az Oktatás-Tanulás, az Élmény-Kaland és a Kutatás-Fejlesztés. Ez a négy terület az élet értelme is, ha jobban belegondolsz.

- De mi ez? Egy új vallás?

- Lehetne az is, de nem vagyok az a vallásos típus, így tudathálózaton futó holo operációs rendszernek neveztem el. Ha valaki vallást akarna belőle csinálni, az megszívja.

- Mi van akkor, ha az emberek ettől függetlenül elkezdik imádni?

- Arra azt mondom, ha nagyon akarod, imádd az én holovállalkozásomat az Ég felé. De inkább gondolatban like-old.

- Harmadik kérdés, hogy mit hiszel a halálról, az mennyiben befolyásolja a továbbiakat?

- Ez egy játék. Igaz, nagyon valóságos, tehát egy jó játék. Maga a hologram úgy értelmezi a játékot, hogy állandó kapcsolatban van a hiteddel. Amit hiszel, neked az van. Ha valamit hiszel a halálról, akkor ahhoz alkalmazkodik. Ha azt hiszed, hogy létezik menny és pokol, akkor létrehozza számodra. Ha magad elé tudsz képzelni egy toronyházat, aminek egy egyik emeletén vagy, akkor a menny a fölötted lévő szint, a pokol pedig az alattad lévő szintnek is megfeleltethető. Ha maradsz a szinteden, ott vannak a párhuzamos valóságok a folytatásra. Ám megjegyzem, közel sem biztos, hogy jól éreznéd magad a mennyben, ahol elvesztenéd a szabadságfokod, az individualitásod és a privát szférádat is, ha a kollektív zónák felé emelkedsz. De nem csak te tudsz hibázni, ők is hibáznak. Például úgy, hogy hamis próbákat hoznak létre, azaz szegénységbe kényszerítenek sok embert, akik aztán a felemelkedés után mind gazdagok akarnak lenni. Nem minden irány követeli meg a szegénységet és nehéz megmondani, hogy kinek melyik irány lenne a megfelelő, ezért végzi ezt egy általam készítette program.

- Program?

- Az emberek jobban bíznak egy programban, mint egy korrupt angyalban.

- Korrupt angyal? Ember, nálad valami nem stimmel.

- Az is kiderült, hiába hiszel te valamit, ha elfogadsz magad fölé olyat, aki azonos fogalmak alatt akár egészen mást is érthet. De mire kiderül, már késő és nyakig benne vagy valamiben. Ha pedig fenntartod az eredeti hitedet, akkor kell egy olyan figura, mint én, aki megvalósítja. Ugyanis ez a program rendkívül tisztességesen van megcsinálva.

- Akik téged régről ismernek, mit szólnának, ha megtudnák, hogy ilyen hatalmad van?

- Égnek állna a hajuk. De ha megtudnák, hogy én vagyok, aki leprogramozott egy ilyet és ezek a szabályok rám is vonatkoznak, szerintem mind aláírná. Hangulatra olyan, mint az a kínai éttermes, aki a saját kajáját eszi.

- Szerinted ezt, amit csinálsz bárki elfogadja tudományosnak?

- Amikor az egyik agyféltekén járok, ott mindenki elutasítja ezt, mert messze van az álomtól, amit ismernek. A másikon is ugyanez a helyzet, csak a valósággal van ugyanez. Ám középen van egy vékony vonal, ami nem is baj, ha vékony marad, ha a játék lényege a játék.

- Te hol játszol?

- Most kezdem az admin-játék teszteket. Ahogy a kérdéses pontokon megértették azt, hogy én tényleg kijöttem az ÉlményParkból, ami tényleg automatán fut, már nem vádolhatnak azzal, hogy visszaélek ezzel a hatalommal.

- Milyen hatalmad marad?

- Kiderült, hogy annál is nagyobb, amit pár olyan embernek köszönhetek, akik hite nem ismerte azokat a határokat, amiket lefektettem saját magam féken tartására. De szerencsére a garanciáim működésbe léptek.

- Mi a jó neked abban, hogy korlátozod a saját hatalmadat?

- Van különbség aközött, hogy nézel egy meccset vagy egy filmet úgy, hogy nem tudod az eredményt és aközött, ha mindent tudsz róla. Ez a különbség a játékérzet. Vigyázat! Én a hatalomérzet után is azt fogom mondani, amit előtte és azt fogom tenni, amiről addig beszéltem. Tudom, hogy ez nektek új, de majd hozzászoktok.